KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15707360
nr 1570 7360
Oljemålningar
Oidentifierad konstnär. Ej signerade, ett par, Italien. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 33x42 cm
Kondition: dubblerade, dukskador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 20:55:25
16/10 19:24:29